​הבית המשפטי שלכם

עורך דין מקרקעין
הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

עו"ד פינוי בינוי

עו"ד פינוי בינוי - לווי אישי בפרויקט

החלטתם לשפץ את הבניין בפרויקט פינוי בינוי? תמ"א 38?

התכנסתם, חישבתם עלויות והחתמתם את רוב הדיירים? דעו כי הנכם רק בתחילת מסע ארוך ולעיתים אף רצוף בעוגמת נפש מרובה. לכן חשוב להוייעץ עם עו"ד עסקאות מקרקעין.

עולם התמ"א 38 נושא בחובו לעיתים קרובות מושגים מורכבים וסוגיות שונות אשר על הדיירים לתת ולשאת בפתרונן. סוגיות אלו מצריכות ליווי צמוד של עו"ד תמ"א 38.

בעזרת ליווי מקצועי של עו"ד פינוי בינוי הכולל ידע והבנה מעמיקה בתחום, אנו נקצר תהליכים מול היזם והרשויות. משרדנו יהווה חלק פעיל במנהלת הפרויקט ויהיה הגוף המשפטי המכריע בשמירת האינטרסים של לקוחותינו החל מתנאי התכנון ועד לסיום הפרויקט. עו"ד תמ"א 38 בלווי אישי יד ביד לאורך כל הפרויקט.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד עורכי הדין של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!

עו"ד פינוי בינוי

החלטתם לשפץ את הבניין בפרויקט פינוי בינוי? תמ"א 38?

התכנסתם, חישבתם עלויות והחתמתם את רוב הדיירים? דעו כי הנכם רק בתחילת מסע ארוך.

עולם הפינוי בינוי נושא בחובו לעיתים קרובות מושגים מורכבים וסוגיות שונות אשר על הדיירים לתת ולשאת בפתרונן. סוגיות אלו מצריכות ליווי צמוד של עו"ד פינוי בינוי.

בעזרת ליווי מקצועי של עו"ד פינוי בינוי הכולל ידע והבנה מעמיקה בתחום, אנו נקצר תהליכים מול היזם והרשויות. משרדנו יהווה חלק פעיל במנהלת הפרויקט ויהיה הגוף המשפטי המכריע בשמירת האינטרסים של לקוחותינו החל מתנאי התכנון ועד לסיום הפרויקט. עו"ד פינוי בינוי בלווי אישי יד ביד לאורך כל הפרויקט.

שלבים בליווי פרויקט פינוי בינוי

חתימה על הסכם ייצוג ע"י עו"ד פינוי בינוי

על הדיירים לגבש נציגות שתחתום איתנו על הסכם ייצוג דיירים. הסכם זה מאפשר לנו לנהל משא ומתן בשמם עם היזם, לייצג את הדיירים בוועדה המקומית לתכנון בנייה ולפעול כנגד דיירים סרבנים.

חתימה עם יזם על הסכם פינוי בינוי

אנו נסייע לכם למצוא יזם אמין ונוודא שהוא חותם על הסכם עם הבנק המגן עליכם במקרה שהוא לא יכול לסיים את העבודה. לאחר מציאת היזם, אנו נייצג אתכם במשא ומתן לחתימה על הסכם פינוי בינוי ונוודא שההסכם מייצג את האינטרסים שלכם במלואם.

טיפול באישור בנייה והכרזה כמתחם פינוי בינוי

אנו נשתף פעולה עם חברת היזמות כדי להביא לאישור תכנית הפינוי- בינוי במהירות האפשרית. במסגרת אחריות זו נפעל מול כל הלשכות הרלוונטיות לקבלת אישורי בנייה ואישור מתווה בינוי בינוי בנכס שלכם.

אישור פינוי בינוי ברוב של 80% מבעלי הנכסים

לפעמים יש מיעוט קטן של דיירים שאינם מסכימים לחתום על הסכם פינוי בינוי ובעצם תוקעים את התקדמות הפרויקט עבור כל דיירי הבניין. חוק תמ"א 38 קובע שכאשר מספר המתנגדים הוא לא יותר מ-20% מדיירי הבניין, ניתן להכריז על המתנגדים כ"דייר סרבן" ולתבוע אותם נזיקית בבית משפט או לחלופין, למנות עבורם נאמן שייצג אותם במעמד החתימה ולהמשיך עם הפרויקט למרות התנגדותם.

אנו נטפל בכל הפן החוקי של תביעת דיירים סרבנים או השגת אישורים לבנייה למרות ההתנגדות שלהם.

ליווי דיירים בתהליך הבנייה

אנו נלווה את דיירי הבניין במציאת דירות להשכרה וקבלת כספי השכירות מחברת הבנייה. בנוסף, נפעל כגורם מגשר בין הדיירים לבין היזם על מנת להבטיח שהיזם ישמע אל כל הבקשות והטענות של בעלי הבתים.

העברת בעלות בסיום הבנייה

אנו נטפל בכל הליכי העברת הבעלות כולל רישום צו בית משותף ורישום זכויות בטאבו.

מזל טוב! התחדשתם בבית גדול יותר, יפה יותר, ובטוח יותר.

ראו עוד: ליקוי בניה |  | התרת נישואין | קבוצות רכישה | הסכם ידועים בציבור | סכסוך בין שכנים |