​הבית המשפטי שלכם

עורך דין מקרקעין
הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

קבוצות רכישה

קבוצות רכישה - שומרים עליכם

"מתארגנת קבוצות רכישה לבניין יוקרתי באזור נחשק" לא פעם נתקלתם במודעות ופרסומים רבים הקוראים לבוא ולהצטרף לקבוצות רכישה המתארגנות לרכישת קרקע לצורך בניית דירות מגורים.

קבוצות רכישה הינה קבוצה של יחידים המתאגדים יחד באופן עצמאי לצורך מטרה משותפת- בניית דירות מגורים. לעיתים קבוצות רכישה מונות יחידים המכירים זה את זה ולעיתים קבוצות רכישה פונות באופן כללי לכל מי שחפצה נפשו להוזיל עלויות.

הצטרפות אל קבוצות רכישה מוזילה את עלויות התיווך הרגילות ואף יכולה להוזיל את עלויות המס אך יחד עם ההטבות, מגיעים גם הסיכונים, אי תמימות דעים מול מארגני הקבוצה, עצירת תשלומים מצד אחד או יותר מחברי הקבוצה ובשל כך- עיכוב בבנייה, ביטול הטבות מס ועוד רבים.

לאור חוסר היציבות בפרויקטים בקבוצות רכישה, אנו דואגים לשמור לכל לקוח את זכויותיו מול היזם והקבלן תוך ביצוע כל בדיקות הנדרשות בתהליך ופועלים להפחתת הסיכונים הכספיים הכרוכים ברכישה עד להשלמת הבנייה וסיום החוזה.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד עורכי דין של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית. ומתמחה בתחומים שונים כגון: שינוי צוואה, עסקאות מקרקעין, הסכם ידועים בציבור ועוד.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!