​הבית המשפטי שלכם

עורך דין לדיני משפחה
הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

גירושין

ניסוח הסכם גירושין - לגשר על הפערים

גירושין הוא הליך מורכב וקשה, על אחת כמה וכמה כאשר יש ילדים. בתהליך הגירושין יש לכתוב ניסוח הסכם גירושין.

על מנת שהילדים יוכלו לקבל את הנדרש על אף הפרידה הכואבת, עורך דין מתמחה בדיני משפחה יוכל לבצע הערכה על סמך הנתונים הנידונים בפסיקה ולהגיש תביעה למזונות מתוך מטרה להקל ולשאת בנטל בהתאם למצב הכלכלי.

חלוקת הנטל הכלכלי בין ההורים הינו נושא סבוך ומורכב ונדון תחת משתנים רבים כגון גיל הילד, שהות הילד, גובה ההכנסה של ההורים, פערי הכנסה במידה וקיימים, ביצוע הערכה לנשיאה כלכלית בנטל ועוד.

לצורך השלמת הליך הגירושין בזמן הקצר ביותר, יש חשיבות רבה להליך ניסוח הסכם הגירושין שיהווה אמצעי לסיום הקשר מבחינה משפטית מתוך חשיבה רחבה על כלל הנתונים אשר צריכים לבוא לידי ביטוי בתוך ניסוח הסכם גירושין.

אנו מתמחים בדיני משפחה תוך מיצוי הדין, ללא פתח לפרשנות תוך שמירה על האינטרסים כהורה או כבן זוג. ניסוח הסכם גירושין הוא עסק למומחים.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד עורכי דין של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית. ומתמחה בתחומים שונים כגון: שינוי צוואה, עסקאות מקרקעין, הסכם ידועים בציבור ועוד.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!