​הבית המשפטי שלכם

עורך דין לדיני משפחה
הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

ידועים בציבור

הסכם ידועים בציבור - כאן בשבילכם

הסכם ידועים בציבור נועד לאותו בני הזוג שבוחרים לקיים מערכת זוגית ומשפחתית מבלי לעגן את עצמם במוסד הנישואין. על מנת להיקרא "ידועים בציבור" על פי פסיקה משפטית, חייבים להתקיים שני תנאים עיקריים: חיי משפחה, קרי, מגורים משותפים וניהול משק בית משותף.

זכויות וחובות הידועים בציבור חופפות כמעט לחלוטין לזכויותיו וחובותיו של זוג נשוי וקיימת חשיבות רבה לעגן יחסיהם בצורה משפטית על מנת למנוע סכסוכים או מחלוקות עתידיות במקרה של פרידה.

משרדינו יערוך עבורכם הסכם ידועים בציבור אשר בו יינתן מקום לכלל הסוגיות האפשריות הקיימות כגון רכוש וממון, ילדים משותפים, מזונות, צוואות וירושות, ויעגן את כלל הזכויות והחובות  של הידועים בציבור חרף היותם לא רשומים תחת מוסד הנישואים הרשמי. הסכם ידועים בציבור הוא פרט חשוב בתהליך הבקשה ולכן חשוב שמבין עניין יכתוב אותו, הסכם ידועים בציבור זה עסק למומחים.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד עורכי דין של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית. ומתמחה בתחומים שונים כגון: שינוי צוואה, עסקאות מקרקעין, הסכם ידועים בציבור ועוד.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!

הסכם ממון – הכי רומנטי שיש

כשאתם חושבים "הסכם ממון לפני נישואין" כנראה שהדבר האחרון שאתם חושבים עליו הוא רומנטיקה. אולי אתם חושבים שלזוג שחותם עליו יש "תחושה שלילית" לגבי גורל הזוגיות שלהם, או שאתם חושבים שחתימה על הסכם ממון לפני נישואין עושה מזל רע. אולי אתם תומכים בכתיבת הסכם ממון לפני נישואין, אבל לא חושבים שעמודים ארוכים מלאים בשפה משפטית, דיבורים על כסף וישיבות משא ומתן ארוכות עם עורכי דין זה הדבר הכי רומנטי בעולם.

אבל האמת היא שהסכם ממון לפני נישואין זה המסמך הכי רומנטי שאי פעם תחתמו עליו יחד.

כאשר אתם מבקשים מהחצי השני שלכם לחתום על הסכם ממון לפני נישואין אתכם, זוהי הצהרת אהבה האומרת שהדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה לחצי השני שלכם זה שהם יסבלו ולו יום אחד יותר מהדרוש- גם אם הסבל הזה נובע מהשהות במחיצתכם. חתימה על הסכם ממון לפני נישואין זה אקט רומנטי של אהבה, כבוד הדדי ואכפתיות.

מה זה הסכם ממון לפני נישואין?

הסכם ממון לפני נישואין הוא הסכם משפטי שמסדיר מה יקרה לממון שלכם בעת פרידה. "רגע" תזעקו "לא אמרתם לפני שנייה שזה הדבר הכי רומנטי בעולם? איך פרידה זה דבר רומנטי?"

מי פה שהיה אי פעם בחתונה יהודית מכיר את הרגע מיד אחרי ענידת הטבעות שבו הרב מוציא מסמך ארוך כתוב בארמית – הכתובה- ומקריא אותה לכל האורחים. מסמך זה הוא בעצם כמעין הסכם ממון עתיק שמסדיר את חובות הבעל לאשתו וחובות האישה לבעלה, הן בזמן הנישואין והן במקרה של פרידה וגירושין.

אפילו לפני אלפי שנים, היתה הכרה בכך שחלק מהותי מהיופי בטקס הנישואין הוא התחום המשפטי הקובע כיצד תיראה היפרדות כלכלית במקרה גירושין.

הסכם ממון לפני נישואין מגדיר במדויק את חלוקת הרכוש במקרה פרידה. הסכם ממון טוב אינו משאיר מקום לסכסוכים ומאפשר הליך פרידה מהיר מאוד, בלי היגררות בבתי משפט. כאשר מתגרשים עם הסכם ממון לפני נישואין- הפרידה בד"כ יפה הרבה יותר ומאפשרת לשמור על חברות בין בני הזוג, למרות הפרידה.

הסכם ממון לפני נישואין- רק עם מומחים

כדי לנסח הסכם ממון מקיף וטוב שיאפשר להליך הגירושין להיות נעים, חשוב מאוד לקחת בחשבון לא רק את הרכוש שאיתו מגיע כל צד אל הקשר, אלא גם מה יקרה עם רכוש שעתיד להיצבר כגון חסכונות פנסיוניים עתידיים.

למשרד עו"ד רווית גבאי עמיאל ניסיון רב בניסוח הסכמי ממון לפני נישואין. אם אתם מתכוונים להתחתן בקרוב, עשו הסכם ממון לפני נישואין רק עם המומחים ביותר.

ראו עוד: סכסוכים במשפחה | התנגדות לצוואה | ייצוג מול רשויות המס | חוזי שכירות