​הבית המשפטי שלכם

עורך דין מקרקעין
הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

ייצוג מול רשויות המס

ייצוג מול רשויות המס - ראש שקט

מוכרים או רוכשים דירה? לא יודעים מה עליכם לשלם? מיסוי מקרקעין נחשב לתחום קשה ומורכב על כן חשוב לשלוט בדיני מיסוי המקרקעין כדי לעשות תכנון כלכלי חכם ויעיל אשר ימנע הוצאות עתידיות. תחום המס דורש ההבנה רבה בתחום, לכן יש צורך במשרד שמתמחה בתהליכי ייצוג מול רשויות המס, משרד כזה יעניק לכם את המענה הטוב ביותר.

לאור העובדה כי קיימים בחוק פטורים והקלות במס תוך פירוט הקריטריונים השונים לקבלתם, מומלץ להיעזר בעורך דין אשר ילווה אתכם בתהליך ייצוג מול רשויות המס, הן בהתנהלות מול מס שבח (במכירת דירה) או מס רכישה (בעת קנייה) והן בהשלמת הטיפול בעסקה בצורה נכונה אשר תימנע מכם תשלומי מס מיותרים. ייצוג מול רשויות המס זה עסק למומחים ולכן חשוב לבחור נכון, לבחור משרד עם ניסיון והבנה בתחום ייצוג מול רשויות המס.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד הבוטיק של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!