​הבית המשפטי שלכם

עורך דין מקרקעין
הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

תביעות לפינוי מושכר

תביעות לפינוי מושכר - הגשת תביעה בדרך הנכונה

תביעות לפינוי מושכר מעסיקים לא מעט את בעלי הנכסים. לא פעם נתקלים בעלי דירות בשוכרים בעיתיים המסרבים לשלם את דמי השכירות או מסרבים להתפנות מהנכס לאחר תום החוזה ביניהם. בשלב זה מתחיל הליך תביעות לפינוי מושכר.

במקרה זה, יש להגיש תביעה משפטית לפינוי מושכר אשר בסופה ייאלץ השוכר להתפנות על פי צו משפטי או אפילו באמצעות קבלן הוצאה לפועל אשר יפנה באופן פיזי את השוכר הסורר.

הליך תביעות לפינוי מושכר מתחיל כאמור בהגשת תביעה. ממועד הגשת התביעה על השוכר להגיש כתב הגנה תוך 30 יום ובהיעדרה- יינתן הצו הפוסק לפינוי הנכס לאלתר. במקביל להגשת התביעה לפינוי המושכר, ניתן להגיש תביעה כספית בגין הנזקים שהשוכר גרם באופן ישיר ובעקיפין.

משרדנו יסייע לכם בכל שלבי תהליך תביעות לפינוי מושכר וילווה אתכם בכל שלב בתהליך, עד לפינוי הנכס, תוך זמן קצר וללא דאגות. זכרו כי תביעות לפינוי מושכר הם עסק למומחים. 

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד הבוטיק של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!