​הבית המשפטי שלכם

דיני משפחה

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

אפוטרופסות

על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופוסית במקרים בהם אנשים אינם מסוגלים להתנהל עצמאית ולדאוג לצרכיהם האישיים ממנה בית המשפט "אפוטרופוס" אשר ידאג ויסייע וייתן הגנה בכל העניינים.

האפוטרופוס יכול להיות בן משפחה, עו"ד או אדם אחר. במקרים מסוימים ניתן למנות תאגיד, מוסד, קרן או עמותה בהתאם לרשימת תאגידי האפוטרופסות בחוק וקיימים מקרים בהם האפוטרופוס הכללי מתמנה בעצמו כאפוטרופוס של אדם ספציפי.

הליך מינוי אפוטרופוס הינו הליך משפטי, ולכן כאשר קיים ליווי של עורך דין מקצועי ובקיא בתחום יהיה לכם הכוונה אישית איך לנסח את הבקשה ואלו מסמכים רפואיים כדאי לצרף.

משרדנו ישמח לסייע למשפחות השוקלות מינוי אפוטרופוס או ליחידים המבקשים שימונה עליהם אפוטרופוס ואף יסייע במידת הצורך לשקול מסלולים משפטיים מקבילים או חליפיים היכולים לתת מענה לצרכי החסוי.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01

בעלי תשוקה רבה

02

גישת חתירה להצלחה

03

יצירתיים במציאת פתרונות

הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד הבוטיק של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!