​הבית המשפטי שלכם

עורך דין ירושות
הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

התנגדות לצוואה

התנגדות לצוואה - סכסוך משפחתי

בין הסכסוכים המשפחתיים הבולטים הינם סכסוכים על רקע צוואה של נפטר קרוב. התנגדות לצוואה יוצרת מצבים בהם בני משפחה מגיעים לבתי המשפט עם קרוביהם.

במידה וקיימת מחלוקת לגבי תיקוף הצוואה ניתן להגיש התנגדות לקיום צוואה לרשם לענייני ירושה אשר אליו הוגשה הבקשה לצו קיום צוואה מלכתחילה.

קיימות עילות רבות בגינן ניתן להתנגד לצוואה: טענה כי הנפטר (המצווה) לא ידע להבחין בטיב הצוואה, טענה כי היה נתון ללחץ או השפעה בעת כתיבת הצוואה, טענה כי ביצוע הצוואה הינו בלתי מוסרי  או חוקי ועוד ועוד.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד הבוטיק של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!