​הבית המשפטי שלכם

מקרקעין

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

עסקאות מתנה

עסקת מתנה זוהי עסקה "ללא תמורה", העברת נכס הנעשית בין קרובים מתוך שיקולים שונים ששני הצדדים, נותן המתנה ומקבל המתנה צריכים להיות בחיים (להבדיל בין עסקת ירושה המתבצעת לאחר מות צד הנותן), ועל כן צריכה להיות הסכמה הדדית ביניהם מתוך רצון טוב.

למרות שנקראת עסקה ללא תמורה, רבים טועים לחשוב כי היא אינה נדרשת בה "התערבות" עורך דין חיצוני היות ומדובר בסוג של "הסכם משפחתי פנימי", אולם יש לדעת כי עסקת מתנה נחשבת כעסקת מקרקעין רגילה לכל דבר ועניין ועל כן יש צורך בעורך דין מקצועי המבין בכל דיני מיסוי המקרקעין אשר יפעל עבורכם בדיווח ותשלום המסים בהתאם לקריטריונים בחוק.

במידה והנכם שוקלים להעביר נכס ללא תמורה לילדכם, נכדכם או קרוב אחר, ניתן לקבוע במשרדנו פגישת ייעוץ בה נבחן את התנאים והשיקולים לביצוע העסקה בצורה הנכונה ביותר.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01

בעלי תשוקה רבה

02

גישת חתירה להצלחה

03

יצירתיים במציאת פתרונות

הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד הבוטיק של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!