​הבית המשפטי שלכם

עורך דין מקרקעין

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

חוזי שכירות

חוזי שכירות - ניסוח נכון

החלטתם להשכיר את דירתכם? מצאתם שוכרים? לא תמיד אנו עומדים על טיבם של השוכרים הנכנסים לנכס שלנו ולעיתים ההיכרות עם השוכרים רצופה בסכסוכים וחילוקי דעות. לכן חשוב מאוד להחזיק בחוזה שכירות שכתוב נכון, חוזי שכירות הם נושא שדורש הבנה ותשומת לב לפרטים הקטנים.

אל תמהרו להתפתות לשלל חוזי שכירות שיש ברשת ולקוות שהכל יתנהל כשורה, תחסכו מעצמכם כאבי ראש והוצאות מיותרות. חוזי שכירות הם נושא חשוב והכרחי.

משרדנו ינסח עבורכם שלל חוזי שכירות מותאמים אישית תוך שמירת זכויותכם שתוכלו להשכיר את הדירה שלכם בשלווה ובידיעה כי אתם נמצאים בידיים טובות ובטוחות כי הדירה שלכם שמורה ומוגנת.

אז למה לבחור בנו?

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

01
בעלי תשוקה רבה
02
גישת חתירה להצלחה
03
יצירתיים במציאת פתרונות
הבית המשפטי שלכם

הבחירה הנכונה לעתיד טוב יותר

משרד הבוטיק של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתמחה בכל היבטי דיני המקרקעין ודיני המשפחה.

בעלת המשרד עורכת הדין רוית עימבר עמיאל הינה בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת  Lynn University, בבוקה רטון  בפלורידה,  שם החלה את דרכה המקצועית כיועצת משפטית בחברות גדולות ומובילות. בהמשך חזרה לארץ וסיימה את הכשרתה כעורכת דין, מגשרת ועברה הכשרה מיוחדת במיסוי מקרקעין.

משרדה של עורכת הדין רוית עימבר עמיאל מתאפיין בתפיסה אשר שמה את האדם במרכז תוך ראיה נרחבת ושאיפה למתן פתרונות מיטביים עבור הלקוח הן מבחינה משפטית והן מבחינה אישית.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים בזכות ראיה אסטרטגית רחבה של המקרה וליווי צמוד של הלקוח עד לסיום התיק תוך שליטה בכלל הפסיקות והחקיקות בתחום.

הזכות שלנו, לעזור וללוות ברגעים החשובים והמשמעותיים בחייכם, בואו לתכנן יחד את פני עתידכם.

אנו נעזור לך עם כל בעיה או קונפליקט!